8 травня 2014 року було проведено творчу зустріч з вчителями-ветеранами Великої Вітчизняної війни Гусєвим С. П., Ващенко М. С., Волощенко В. Д. за темою «Велич народного подвигу навіки в пам’яті народній»

8 травня 2014 року на базі музею історії освіти Київщини Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів було проведено творчу зустріч з вчителями-ветеранами Великої Вітчизняної війни  Гусєвим Сергієм ПавловичемВащенко Миколою СтепановичемВолощенко Василем Дмитровичем зі студентами та викладачами КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» за темою «Велич народного подвигу навіки в пам’яті народній».

Студенти радо вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги, присвятивши їм  літературно-художню композицію «Схиляються у шані покоління перед безсмертним подвигом твоїм». Психологічному сприйняттю тих героїчних сторінок сприяли військово-патріотичні пісні: «Бронза і граніт», «Журавлі», «Эх, дороги», «Катюша», «Смуглянка», «Перемога»  у виконанні студентів 3-го та 4-го курсів відділу «початкова освіта» гуманітарно-педагогічного коледжу, а також  хору цього колективу під керівництвом Андрєєвої А.П.

Загальна кількість присутніх – 107 осіб.

В ході зустрічі були використані відеофільми, документи, фотоматеріали, звукозаписи та спогади фронтовиків.

Ветерани розповіли учасникам заходу про героїчну боротьбу наших солдат на фронтах Великої Вітчизняної війни. Зокрема, Ващенко Микола Степанович (1924 р.н.), полковник, член комітету ветеранів Великої Вітчизняної війни в м. Білій Церкві розповів учасникам зустрічі про пекельні бої за м. Київ на Лютізькому плацдармі в 1943 році, героїзм та патріотизм українського народу.

Усіх присутніх схвилювала розповідь Гусєва Сергія Павловича (1925 р.н.), полковника, ветерана Великої Вітчизняної війни, який 17-літнім юнаком  пішов на фронт боронити рідну Вітчизну від ворога. Зворушливо звучали його вірші про жорстокі події тієї війни та велич подвигу українського солдата.

Із закликом до молоді берегти мир звернувся Волощенко Василь Дмитрович,полковник, голова ради ветеранів м. Білої Церкви.

На завершення заходу учасниками були переглянуті фрагменти відеофільму "Війна 1941-1945 роки. Визволення. Берлінська операція".

Невмирущий подвиг нашого народу присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументів.

Такими заходами ми висловлюємо щиру повагу учасникам тих жахливих подій, віддаємо данину пам’яті загиблих та померлих від ран воїнів.

Пам’ятаємо загиблих, низько кланяємось живим!
Слава героям-захисникам нашої Вітчизни!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ветерани_загальна