8 лютого 2016 року у музеї історії освіти Київщини КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відбулося заняття Школи молодого екскурсовода

8 лютого 2016 року відділом музейної освіти та бібліотечної справи проведено чергове заняття Школи молодого екскурсовода для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» і слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Англійська мова».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2016 рік Президентом України оголошено Роком  англійської мови в Україні. Рішення ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Тож у музеї історії освіти Київщини заняття Школи молодого екскурсовода проводяться українською та англійською мовами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ ході чергового заняття проведено екскурсію англійською мовою на тему «Історія освіти Київщини: від часів Київської Русі до сьогодення», підготовлену студентами 12, 23, 43 ПО(а) груп коледжу під керівництвом Кошинської Ірини Миколаївни, викладача англійської мови коледжу, та Рокицької Ольги Дмитрівни, методиста відділу музейної освіти та бібліотечної справи академії.

 

Мета заходу: ознайомлення студентів, слухачів курсів з історією освіти Київщини та видатними особистостями рідного краю.

Заняття було спрямоване на забезпечення сприймання студентами та слухачами інформації англійською мовою про розвиток освіти Київщини,  формування здатності здійснювати усну мовленнєву діяльність.

У заході взяла участь Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні. Слухачі курсів із цікавістю спілкувалися з студентами англійською мовою, які проводили екскурсію за окремими тематичними підрозділами, а саме:

Філіпова Ірина (23 ПОа група) – «Розвиток освіти та педагогічної думки  в період Київської Русі»;

Глек Ольгою (23 ПОа група) – «Освіта Київщини ХIV –ХVIII століть»;

Ковальчук Кариною (23 ПОа група) – «Розвиток освіти на Київщині кінця ХIХ – початку ХХ століття»;

Денисюк Оленою (12 ПОа група) –  «Розвиток освіти Київщини на сучасному етапі».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Слухачі курсів високо оцінили виступи студентів і роботу викладачів коледжу й академії, а також відзначили, що така цікава форма роботи сприяє розвитку професійної компетентності як студентів, так і вчителів.