5 грудня 2016 року проведено чергове заняття «Школа молодого екскурсовода»

5 грудня 2016 року відділом музейної освіти та бібліотечної справи КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” проведено чергове заняття «Школа молодого екскурсовода» для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» і слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Англійська мова».

Заняття «Екскурсія як форма культурно-освітньої діяльності музею» проходило на базі музею історії освіти  Київщини у формі майстер-класу, підготовленого Пількевич Ольгою Дмитрівною, методистом відділу музейної освіти та бібліотечної справи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Счасливою Оленою Дмитрівною та Кошинською Іриною Миколаївною, викладачами англійської мови коледжу.

Під час проведення майстер-класу було розглянуто такі питання:

• особливості взаємодії музею та школи;
  • культурно-освітня діяльність музею;
  • психолого-педагогічна специфіка проведення музейних екскурсій;
  • методика проведення спеціалізованих екскурсій;
  • створення міні-екскурсій пізнавального та розвивального характеру.

Із метою формування практичних умінь і навичок студентів щодо екскурсійної діяльності для них було організовано екскурсію «Історія освіти Київщини: від часів Київської Русі до сьогодення» українською та англійською мовами.

У заході взяла участь  волонтер Корпусу Миру США в Україні Маріел Васкез.
Студенти провели екскурсії англійською мовою для слухачі курсів підвищення кваліфікації:

Філіпова Ірина (33 ПОа група) – «Розвиток освіти та педагогічної думки  в період Київської Русі»;

Глек Ольга (33 ПОа група) – «Освіта Київщини ХIV –ХVIII століть»;

Ковальчук Карина (33 ПОа група) – «Розвиток освіти на Київщині кінця ХIХ – початку ХХ століття»;

Денисюк Олена (22 ПОа група) –  «Розвиток освіти Київщини на сучасному етапі».

Слухачі курсів високо оцінили діяльність студентів і роботу викладачів коледжу й академії, а також відзначили, що така цікава форма роботи сприяє розвитку професійної компетентності як студентів, так і вчителів.