29 січня 2014 року проведено чергове заняття обласного опорного закладу освіти “Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді” з проблеми «Музей – центр виховної роботи в школі»

29 січня 2014 року на базі Трипільської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів Обухівського району проведено чергове заняття обласного опорного закладу освіти"Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді" з проблеми «Музей – центр виховної роботи в школі» для слухачів опорного обласного закладу  та педагогів.

Робота круглого столу була організована  в музеї Бойової слави села Трипілля. Засідання круглого столу «Музей – центр виховної роботи в школі» відкрилаДавидюк Наталія Іванівна,  директор Трипільської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів , яка ознайомила слухачів із принципово новими підходами до організації музейної справи в закладі освіти, що сприяє вихованню національно свідомого громадянина, патріота своєї Вітчизни.

Місце та роль музею у виховній роботі школи  широко висвітлила Буренко Катерина Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи цієї школи, яка презентувала результати роботи  патріотичного виховання в музеї Бойової слави за декілька років.

Роботу круглого столу продовжили учні 5-7 класів, які представили результати бліц-інтерв'ю з ветеранами Великої Вітчизняної війни з теми «Обличчя війни – яке воно?”

З метою  покращення національно-патріотичного виховання, відродження духовності та формування гармонійно розвиненої особистості Буренко К.І. було розробленовіртуальну екскурсію «Трипілля в період Великої Вітчизняної війни», яку   провели учні 10-11 класів. Вони глибоко розкрили такі теми: «Початок війни», «Роки окупації», «Трипільське та Обухівське підпілля», «Учителі Трипілля – члени підпільної групи», «Бої за визволення села», «Велика Вітчизняна війна у долях трипільських родин»,  «Діти війни», «Ушанування пам’яті про ветеранів». Буренко К.І. також презентувала учасникам заходу свою книгу «Трипілля в течії віків».

Слухачі опорного обласного закладу освіти взяли активну участь в обговоренні.

Всього учасників – 23 особи.

Творче завдання:

– підготувати методичні рекомендації до проведення тематичних уроків та круглих столів з патріотичного виховання учнівської молоді;

– розробити заходи з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря (тематичні уроки, творчі вечори, літературні години, круглі столи, літературні вікторини);

– розмістити презентаційні матеріали на порталі школи.

Координатор:   Пількевич О.Д.

Изображение_023 Изображение_036

Изображение_037 Изображение_058

Изображение_071

Слухачі опорного обласного закладу освіти у Трипільській ЗОШ