Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді

26 березня 2015 року на базі Новоолександрівського НВК «Загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівського району проведено чергове заняття обласного опорного закладу освіти з проблеми "Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді".

оозо_Згурівка_1

Заняття розпочалося літературно-художньою композицією «Пам'яті героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів в АТО», яку представили учні старших класів.

У ході роботи  було проведено семінар-практикум з теми «Спільна робота шкільних та регіональних музеїв у справі виховання патріотичних почуттів  учнівської молоді».З доповіддю виступили О.М.Коваленко, Н.Б.Мотузка, К.П. Островська, Г.В. Савенко,  Л.В. Яременко, О.В. Куца, а також працівники Яготинського краєзнавчого музею. Слухачі ООЗО взяли активну участь в обговоренні семінару та презентували свої напрацювання. 

У результаті налагодженої  творчої співпраці вчителів школи  та ради музею «Пошук» було проведено круглий стіл «Відомі особистості Згурівського краю». Під час заходу учні презентували матеріали про М.Малишка, К.Білокур, Г.Проценка, використовуючи аудіо- та відеозаписи, зразки раритетних документів та фотографії. 

оозо_Згурівка_2

Слухачі опорного обласного закладу освіти взяли активну участь в обговоренні. 
Всього учасників – 32 особи, слухачів ООЗО –18 осіб.

На завершення роботи слухачі опорного закладу отримали творче домашнє завдання:
– розробити заходи з метою вивчення історії рідного краю (екскурсії, бесіди, тематичні уроки, творчі зустрічі, музейне свято за участі  батьків та громадськості міста, села);
– підготувати та провести тематичні заходи до Дня Перемоги та Дня захисту дітей.
Кординатор: Пількевич (Рокицька) О.Д.