2 та 3 квітня 2015 року школярі міста Білої Церкви відвідали музей історії освіти Київщини

Музейна педагогіка: від традицій співпраці до використання нових педагогічних технологій

2 та 3 квітня 2015 року школярі міста Білої Церкви, зокрема, учні 5 класу (кадети) гімназії №2 та учні 8-А, 8-Б класів загальноосвітньої школи I-III ступенів №11відвідали музей історії освіти Київщини та ознайомилися із його експонатами.

Мета заходу: вивчення історії та культури рідного краю, сприйняття предметної інформації, шанобливого ставлення до історії, виховання  національно свідомого громадянина, патріота своєї Вітчизни, культурної та освіченої особистості.

Музеєм історії освіти Київщини для школярів міста Білої Церкви проведенотематичну екскурсію «Розвиток шкільництва на Київщині». Під час екскурсії учнів ознайомлено з різними типами шкіл (церковно-парафіяльними, монастирськими, козачими, міністерськими та земськими), які функціонували на Київщині в кінці ХIХ-початку ХХ століття та надавали початкову освіту.

Учні дізналися про викладання предметів в тогочасній початковій школі, ознайомилися з умовами життя та навчання школярів. Особливо зацікавили учнів фізичні прилади, грамоти, посвідчення, книги, підручники, фізична карта світу, дзвінок тощо.

У підсумковій бесіді школярі виявили свої захоплення від побаченого в музеї.

Учням також  проведено музейний урок на тему «Людмила Павличенко – жінка-легенда», приурочений до 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Школярі ознайомилися із героїчним подвигом нашої землячки, відомим снайпером, Героєм Радянського Союзу – Людмилою Михайлівною Павличенко, збагатили знання про мужність та героїзм українського народу, його вклад у Перемогу над нацизмом у роки війни.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Такі заходи сприяють патріотичному вихованню молоді, шані та повазі захисників Вітчизни.

Загалом за два дні музей відвідали 95 учнів м. Білої Церкви.