2 жовтня 2013 року музеєм історії освіти Київщини КОІПОПК у співпраці з Малою Академією наук учнівської молоді проведено круглий стіл з теми “Герої нашого краю”

2 жовтня 2013 року музеєм історії освіти Київщини  КОІПОПК у співпраці з Малою Академією наук учнівської молоді проведено круглий стіл  з теми "Герої нашого краю".  Захід, приурочений 70-ю річчя визволення України від німецько – фашистських загарбників, відбувся  у рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті "Пишаємося Великою Перемогою" .
Відзначенню величних звитяжних подій надається надзвичайне державне значення. У жовтні минулого року Президент України підписав Указ  «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній  війні 1941-1945 років».

Захід відкрили студенти КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» літературно-художньою композицією «Шляхами подвигу і слави». У їх виконанні звучали вірші, пісні, які прославляли воїнів-визволителів. Особливо схвилювала усіх присутніх розповідь ветерана Великої Вітчизняної війни   Гусева Сергія Павловича – очевидця тих жорстоких подій. Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих воїнів.
У роботі круглого столу взяли участь:
  • Потильчак  О.В., завідувач кафедри історії і джерелознавства Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, доктор історичних наук;
  • Земський Ю.С., професор Білоцерківського Національного   аграрного університету,  доктор історичних наук;
  • Рокицька О.Д., методист центру координації роботи з методичними кабінетами КОІПОПК;
  • Беник О.Н., учитель історії Білоцерківського економічного ліцею Білоцерківської міської ради та її учні;
  • Кашкіна Л.С., учитель історії Білоцерківської гімназії №2 Білоцерківської міської ради та її учні,
  • Ремкас В.Г., учитель історії Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради та її учні,
  • Махаринська О.П.,  учитель історії Білоцерківського колегіуму,
  • Масалова С.О., учитель історії Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації та її учні,
  • Бублій Т.В., учитель історії Биковогребельського навчально-виховного об'єднання  «Загальноосвітня  школа I-II ступенів-дитячий садок» Білоцерківської районної державної адміністрації та її учні,
  • Гапоненко В.М.., учитель історії Фурсівської  загальноосвітньої школи  I-III ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації та його учні.
У виступах учнів були висвітлені героїчні сторінки воїнів-земляків, які ціною свого життя здобули Велику Перемогу.

Наприкінці  заходу зворушливо звучали вірші «Величний край на берегах Дніпра» юної поетеси – Богуш Марини, учениці  11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання "Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня" Білоцерківської міської ради.

_DSC0088  _DSC0090
DSCN0690 DSCN0691