Ідеї Василя Сухомлинського у педагогічній практиці музею історії освіти Київщини

Учитель творить Людину. Турбота про гармонійний розвиток моралі, розуму, почуттів, про виховання благородства серця, чистоти всіх духовних поривань і устремлінь є суттю виховання нової людини.

В.О. Сухомлинський

30 вересня 2020 року працівники відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» взяли участь у ХХVII  Всеукраїнських педагогічних інтернет-читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Ідеї Василя Сухомлинського крізь призму сучасних освітніх практик: набутий досвід і перспективи».

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського, Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського, Департамент освіти і науки Броварської міської ради, кафедра теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету.

У педагогічних читаннях взяли участь Д.І. Пащенко, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти, Л.В. Зініченко, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи, О.Д. Пількевич, методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи.

О.Д. Пількевич (Рокицька) розкрила питання «Використання спадщини В.О. Сухомлинського  у педагогічній практиці музею історії освіти Київщини».

Ураховуючи наукову актуальність і практичну значущість педагогічної системи В.О. Сухомлинського для розбудови сучасної української школи, музей історії освіти Київщини  популяризує та використовує творчу спадщину  педагога в своїй діяльності.