Шановні освітяни Київщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята нашої держави – Дня Незалежності України!

Наша країна, наш народ святкують 22-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить , якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки і правнуки.

З нагоди Дня Незалежності України 22 серпня у музеї історії освіти Київщини КОІПОПК проведено ряд заходів,  зокрема: тематичні екскурсії та лекції, («Історія освіти Київщини від найдавніших часів до сьогодення», «Чубинський Павло Платонович – видатний діяч національного відродження, педагог, етнограф , юрист, автор державного гімну України», «Шістдесятництво та Іван Драч»,«І.Ю.Коваленко – учитель, поет-шістдесятник» та ін.), а також  творчі  зустрічі з видатними педагогами та  діячами рідного краю, зустрічі з представниками педагогічних династій Київщини. Учасниками заходу були слухачі курсів підвищення кваліфікації, педагоги області. Освітяни ознайомилися з тематичною виставкою присвяченою Дню Незалежності:

«Репресовані діячі освіти Київщини», «Заслужені вчителі України», «Учителі переможці та лауреати Всеукраїнських конкурсів», «Педагогічні династії Київщини», «Учителі Київщини – письменники та поети», «Музей історії освіти Київщини як просвітницький і культурно-освітній центр».
Вітаємо вас зі святом та запрошуємо відвідати виставку!
 Нехай любов до Батьківщини надихає Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
У музеї історії освіти Київщини