Учителі Київщини – захисники України – гордість держави!

Шанобливе ставлення до великої Перемоги і ветеранів Другої світової війни є обов’язком держави і громадян України. Події Другої світової війни не перестають вражати силою народного духу, величчю  подвигу мільйонів, тих, хто піднявся на захист Батьківщини, своїх родин та осель.

Напередодні 75-річчя Перемоги над нацизмом ушановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу й незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Цього дня також низько вклоняємося захисникам України, які виконували і продовжують виконувати військовий обов’язок у зоні проведення АТО/ ООС.

Сучасні захисники України – такі різні, та єднає їх те, що героями стали не на словах. Об’єднані реальною справою, вони засвідчили дієвий патріотизм, готовність відстоювати незалежність держави й кожного її громадянина. Тож велика шана й повага – це те найменше, що можемо висловити їм.

Свій внесок у виборювання демократичних прав і свобод зробили вчителі Київщини. Залишивши мирну працю, стали на захист як справжні чоловіки  – чесні, сильні й мужні, готові взяти на себе відповідальність не лише за власну родину, але й за Вітчизну.