Творча зустріч з Чернецьким Євгеном Анатолійовичем

Завдяки історичній пам’яті
людина стає особистістю, народ – нацією,  країна – державою.
 Михайло Грушевський

21 грудня 2021 року в Комунальному навчальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулася творча зустріч з Євгеном Анатолійовичем Чернецьким, українським генеалогом, краєзнавцем, геральдистом, кандидатом історичних наук (Україна), доктором гуманітарних наук (Польща), членом Національної спілки краєзнавців України, почесним краєзнавцем України, автором більше 1000 наукових праць з історії краю та України, зі студентами КЗ КОР Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» і науково-педагогічними працівниками Інституту з теми «Біла Церква в течії віків» (до тисячоліття Білої Церкви).

Мета заходу – представлення та популяризація наукових здобутків Євгена Чернецького, презентація досліджень, присвячених Білій Церкві,  перспективи наукових досліджень у галузі краєзнавства, використання результатів краєзнавчих досліджень в освітньому процесі.

У ході зустрічі Володимир Перерва, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат історичних наук, почесний краєзнавець України, та Євген Чернецький, звертаючись до студентської молоді та запрошуючи їх до наукового пошуку,  наголосили, що історичне краєзнавство є одним із ефективних засобів формування історичної пам’яті українського народу.

Виступи учасників творчої зустрічі ілюструвалися презентацією наукових та краєзнавчих здобутків Євгена Чернецького «Біла Церква в течії віків» та книжковою виставкою робіт Євгена Чернецького.

Захід підготувала та провела  Ольга Пількевич, методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».