Святкування Дня Незалежності України у с. Великій Березянці Таращанського району

23 серпня 2015 року працівники музею освіти  Київщини КНЗ КОР "КОІПОПК" взяли участь у заходах з нагоди святкування Дня Незалежності України в с. Великій Березянці Таращанського району.

Image 12

Image 5 

Image 4

У центрі заходів – особистість воїна – захисника Вітчизни. Тож урочистості розпочалися з виконання Державного гімну України та відкриття «Дошки гідності» воїнам-землякам 72-ї механізованої бригади, які захищали Вітчизну на сході України:  Зеленському Ярославу Вікторовичу, Пелипенку Святославу Вікторовичу, Корчану Олегу Васильовичу, Лукянченко Олексію  Вікторовичу, Горіцькому Віктору Васильовичу, Слободяник Віталію Юрійовичу, Радченко Анатолію Юрійовичу, Вітряченко Вадиму Васильовичу, Пономаренку Дмитру Романовичу, Животовському Петру Миколайовичу, Чепорському Олександру Андрійовичу, Бабичу Сергію Івановичу,  Бойко Олександру Анатолійовичу, Цимбалу Віктору Миколайовичу.

Image 17Image 6

Під час заходу зі вступним словом виступив А. М. Капуста, голова села, який зазначив: "24 серпня 2015 року  відзначаємо 24-ту річницю незалежності України. Цей день є результатом  багаторічної боротьби українського народу за право мати свою  незалежну державу. І нині наші земляки відстоюють  її суверенітет і цілісність на сході України.  Вони – наша гордість  і   надія".

У пам’ять   воїна-земляка, 23-річного юнака, Цимбала  Віктора Миколайовича,  учня Великоберезянської загальноосвітньої школи, який загинув у боях за  м. Слов’янськ, відбувся мітинг-реквієм.  На стіні школи було встановлено меморіальну дошку загиблому випускнику. У заході взяли участь рідні та близькі загиблого воїна.

Image 9 Image 7

У Будинку культури  було представлено літературно-музичну композицію «Гідність, воля і перемога», підготовлену учнями  школи та оргкомітетом села. У ході концерту великоберезянців вітала  група волонтерів  "Шураві", яка  виступила з концертною програмою "Україна єдина і неділима".

 

 

Image 20 Image 19 Image 18 Image 17 Image 14 Image 8

На урочистостях були присутні Л.В.Урожай, голова Таращанської районної державної адміністрації та Ю.В.Шостак, заступник голови  районної державної адміністрації.

Image 16 Image 10

Проведені заходи  сприяють подальшому утвердженню патріотизму  юного покоління, надихають на добрі справи задля  Вітчизни.
У заході взяли участь більше 200 осіб.