Презентовано збірник матеріалів «Збережемо історичну пам’ятку»

На базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулася обласна науково-практична конференція «Кластеризація туристичної галузі – вагомий важіль у культурно-освітньому та економічному розвитку Київщини», підготовлена у співпраці з Управлінням культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Комісії з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти, Громадської ради при Міністерстві культури України, Громадської організації «Центр мистецтв та духовної культури «Образ» (м. Біла Церква).

Із приємністю повідомляємо, що представлені на зібранні матеріали впорядковано й видано у збірнику  “Збережемо історичну пам’ятку” (упорядники: О. Д. Пількевич,  В. А. Шатунов. – Біла Церква: КНЗ КОР «КОІПОПК», 2020. – Вип. 1. – 316 с.(Серія : Збережемо історичну пам’ятку). Видання рекомендовано до друку Науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» (протокол № 6 від 26 грудня 2019 року).

  У збірнику систематизовано матеріали науковців, краєзнавців, педагогів, митців, музейних працівників, громадських активістів, підприємців, де  розкрито можливості участі кожної людини у збереженні культурної спадщини. Також автори звертають увагу на актуалізацію цінностей культурно-історичної спадщини у виховній роботі.

Видання призначене для науково-педагогічних, методичних працівників, краєзнавців, учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студентів закладів вищої освіти для організації діяльності зі збереження й популяризації культурної спадщини Київщини.

Переглянути збірник в репозитарії