Науково-практична конференція «Краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича» «Київщина: історія рідного краю»

Шановні колеги!

Із приємністю повідомляємо, що 25 квітня 2019 року КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проводить обласну науково-практичну конференцію «Краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича» «Київщина: історія рідного краю».

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі краєзнавчих читань. Форми участі – очна та заочна.

Напрями роботи конференції
  1. Археологічні та історичні пам’ятки Київщини: стан, проблеми, перспективи.
  2. Історія освіти Київської області: від найдавніших часів до сьогодення (особливості розвитку освітніх систем на Київщині; питання історії шкіл у містах і селах Київської області; регіональна специфіка розвитку шкільництва в регіоні; освітянські часописи Київщини; становлення і розвиток шкільної освіти на Правобережній і Лівобережній Київщині; тенденції розвитку шкільництва на Київщині; гімназійна освіта на Київщині; відомі педагоги та меценати Київщини; становлення та розвиток дошкільної освіти на Київщині; становлення та розвиток педагогічних училищ; дитячі молодіжні та громадські організації Київщини).
  3. Історія міст і сіл Київщини.
  4. Етнічно-історичні процеси в регіоні.
  5. Культурно-освітні процеси краю в ХIХ – ХХ століттях. Літературне життя та розвиток мистецтва (художня література; музика; архітектура, образотворче мистецтво; розвиток театрального мистецтва у ХIХ – ХХ століттях; історичні особистості).
  6. Просвітницька та краєзнавча діяльність на Київщині (краєзнавчий рух на Київщині; краєзнавча діяльність громадських музеїв; краєзнавство в особах; репресовані діячі освіти та краєзнавства регіону).
  7. Роль музеїв у збереженні та популяризації національної спадщини (музейна педагогіка: практика та перспективи. Стан та перспективи музейної справи).
  8. Героїзм захисників рідного краю.

Учасники

До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, аспіранти і здобувачі, працівники регіональних методичних служб, наукових лабораторій, керівники освітніх установ і закладів освіти, педагогічні працівники, краєзнавці та працівники музеїв Київщини.

Календар конференції:

  • подання заявок – до 1 квітня 2019 року;
  • подання тез і статей у друкованому й електронному варіантах – до 1 квітня 2019 року. Оргкомітет планує видати збірку матеріалів до початку роботи конференції.

Заявки, тези та статті учасників конференції приймаються за адресою: кабінет № 403, корпус 2, вул. Ярослава Мудрого, 37, м. Біла Церква, Київська область, 09107. КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». E-mail: museum_koipopk@ukr.net

Контактна особа: О. Пількевич (Рокицька), методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», тел. роб. 04563-5-04-41 (111), моб. 096 937 25 95.

Форма заявки, умови участі та публікації матеріалів конференції в інформаційному листі.