Заняття «Школи молодого екскурсовода»

 DSC30742жовтня 2015 року відділом музейної освіти та бібліотечної справи проведено заняття «Школи молодого екскурсовода» для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» і  слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Англійська мова».

У ході заняття проведено екскурсію англійською мовою   на тему «Історія освіти Київщини: від часів Київської Русі до сьогодення», підготовлену студентами 12, 23, 43 ПОа груп коледжу під керівництвом Кошинської Ірини Миколаївни, викладача коледжу, та Рокицької Ольги Дмитрівни, методиста відділу музейної освіти та бібліотечної справи академії.

Мета заходу: ознайомлення студентів, слухачів курсів з історією освіти Київщини та видатними особистостями рідного краю.

Заняття було спрямоване на забезпечення сприймання студентами та слухачами інформації англійською мовою про розвиток освіти Київщини,  формування здатності здійснювати усну мовленнєву діяльність.

Слухачі курсів із цікавістю спілкувалися із студентами, які проводили екскурсію за окремими тематичними підрозділами, а саме:

Шаповалюк Ольгою (43 ПОа група) – «Розвиток освіти та педагогічної думки на Київщині в період Київської Русі»;

Глек Ольгою (23 ПОа група) – «Освіта Київщини ХIV –ХVIII століть»;

Ковальчук Кариною (23 ПОа група) – «Розвиток освіти на Київщині кінця ХIХ – початку ХХ століття»;

Денисюк Оленою (12 ПОа група) –  «Розвиток освіти Київщини на сучасному етапі».

Слухачі курсів високо оцінили виступи студентів і роботу викладачів коледжу й академії, а також відзначили, що така цікава форма роботи сприяє розвитку професійної компетентності як студентів, так і вчителів.

 DSC3076            DSC3080