В Україні щорічно відзначається День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 В Україні щорічно відзначається День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. На виконання Указу Президента України від 13.11.2015 року №635 «Про заходи у зв’язку з Днем пам'яті  жертв голодоморів», з метою вшанування пам’яті жертв голодоморів та масових політичних репресій 27 листопада 2015 року на базі музею історії освіти Київщини КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено тематичний захід «Голодомор 1932-1933 років. Забуттю не підлягає».

 

У заході взяли участь ректор КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти", доктор педагогічних наук Осадчий Іван Григорович, науково-педагогічні працівники закладу освіти, учителі історії та правознавства Київщини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Освітяни області обмінялися досвідом роботи з організації краєзнавчо-пошукової, науково-дослідницької роботи, діяльності шкільних музеїв, оформлення у навчальних закладах виставок фотографій, документів та архівних матеріалів періоду трагічних  30-х років минулого століття. Також учасники заходу акцентували увагу на необхідності продовжити у загальноосвітніх навчальних закладах роботу із вшанування пам’яті жертв голодоморів та масових політичних репресій в Україні з метою встановлення історичної справедливості.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA