В Україні щорічно відзначається День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

«У полі висохли криниці,
ніхто не сіяв, не орав.
Голодний рік, мов чорна птиця,
над краєм змореним літав…»

Відповідно до Указу Президента України від 01.11.2016 № 480 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та з метою гідного вшанування загиблих від геноциду, вчиненого тоталітарним сталінським режимом,28 листопада 2016 року на базі музею історії освіти Київщини КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено тематичний захід «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає».

У заході взяли участь працівники академії, студенти та викладачі Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Під час тематичного заняття було використано презентації «Голодомор 1932-1933 років – геноцид Українського народу», відеоматеріали «Люди Правди» (спогади очевидців), документальні та наукові матеріали «Голодомор 1932-1933 років. Голоси свідків», підготовлені Українським інститутом національної пам’яті України. Учасники заходу були стурбовані долею невинних жертв тоталітарного режиму та боляче сприймали чужу біду як власний біль. Вони розповідали про факти із родинного життя в період голодомору, а також читали вірші українських поетів про голодомор.

Крім того, студенти ознайомилися з тематичною виставкою документальних та художніх творів, архівними документами того часу.

Студентська молодь була залучена до акції «Запали свічку пам’яті».

Всього учасників: 31 особа.