Виставкова онлайн-галерея творів юних художників Київщини «Веселкова Україна»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей музеєм історії освіти Київщини КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” спільно із закладами позашкільної освіти області підготовлено онлайн виставку-галерею дитячих малюнків «Веселкова Україна».

Міжнародний день захисту дітей (англ. “International Children’s Day”)  святкується щорічно 1 червня. Це свято було  засноване в листопаді 1949 року в Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

Наразі життя нашої країни та всього світу змінилося назавжди. Україна почала жити по-новому – у стані війни, що значною мірою вплинуло на  сферу життєдіяльності кожної дорослої людини і дитини,  зокрема на освітню діяльність. Попри психологічну втому та моральний біль ми тримаємося, бо віримо у непереборний дух українського народу та перемогу нашої країни. Сила освітянської спільноти в єдності та згуртованості, які ми вкотре продемонстрували.

Сьогодні головне завдання – зберегти життя дітей та відволікти їх від страхів війни. Діти України та їх батьки хочуть щасливо жити в мирі на своїй благодатній землі.

Організація виставки  творчих робіт саме у Міжнародний день захисту дітей  – це і наш подарунок вихованцям художніх студій, і нагадування суспільству про те, що у нас дуже талановиті діти, і реальна підтримка дитячої творчості. Свою любов до рідного краю діти передають у  чудових малюнках. З дитячого малюнка можна дізнатися, що цікавить і тривожить дитину, як вона почувається, яким вона бачить навколишній світ. У своїй художній творчості діти передають натхнення чарівного світу дитячого бачення,  барвисту красу і радість. Малюнки виконані гуашшю, аквареллю та олівцем. Роботи дітей яскраві, душевні й безпосередні, з українським колоритом. Вони приваблюють своєю чарівністю і неповторністю. І більшість дитячих малюнків –   це свідчення любові до України, до рідного краю.

Головна мета виставки – створення умов для гармонійного розвитку особистості, виявлення та підтримка юних талантів і обдарувань, залучення дітей до активної художньої діяльності та популяризація їх робіт.

На виставці представлено 42 роботи дітей Київщини. В організації виставки взяли участь:

Центр позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради

«Всім серцем любіть Україну» (Євтушенко Вікторія, 16 р.)
«Моя Україна – це пісенька мами» (Носенко Євгенія, 16 р.)
«І мале босоноге дитя біжить радо із піснею в поле» (Деревянчук Іоанна, 14 р.)
«Квітуча моя Україна» (Деревянчук Іоанна, 14 р.)
«Ненька наша Україна, ти для нас єдина» (Школьна Марія, 14 р)

керівник   Л.М.Тупчій, викл. Л. Керпатенко

галерея робіт на google-диску

 

«Школа народної майстерності» м. Фастів

«Берегиня роду» (Бовсуновська Віка, 13 р.)
«З глибини віків» (Фріч Богдана, 15 р.)
«Колискова» (Савенко Валерія, 14 р.)
«Материнська любов» (Солом’яна Настя)
«Палке кохання» (Головченко Анастасія, 15 р.)

керівник  А.А. Древецький

галерея робіт на google-диску

 

Білоцерківська школа мистецтв № 1

Вагіна Марина (13 р.)
Чередніченко Маргарита (12 р.)
Григоренко Іванна (12 р.)
Горбатюк Маргарита (7 р.)
Ластовська Емілія (5 р.)
Скороход Емілія (8 р.)
Недрега Ксенія (14 р.)
Нікітіна Мирослава (12 р.)
Некрасова Маргарита (11 р.)
Юрченко Варвара (9 р.)
Філіпушкіна Марія (10 р.)

керівник  О.М. Яросевич

галерея робіт на google-диску

 

Приватна художня школа «Lorenzo» м. Біла Церква 

Щербаченко Ліза 10 р.
Бойко Ілля 11 р.
Шинкаренко Юля 9 р.
Науменко Оля 11 р.
Мазурук Влада 9 р.

керівник Гайдаєнко Олена Вікторівна

галерея робіт на google-диску

 

Дякуємо юним художникам та їх керівникам, які взяли за участь у виставці!  Бажаємо Вам  успіхів у творчості й мирного неба в Україні!