Виставка художніх картин «Натхненні творчістю Кобзаря», присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка

«І мене в сім’ї великій, 
сім’ї вольній новій
не забудьте…»

28 січня 2014 року в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів відбулося відкриття виставки художніх картин «Натхненні творчістю Кобзаря», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.
Виставку відкрила Бачинська Є. М., в. о. ректора КОІПОПК, яка зазначила, що Т. Г. Шевченко залишив нам у спадок найцінніше – величезну скарбницю художньої та літературної творчості. Важливо, щоб у сучасному суспільстві пам'ятали про творчість генія українського народу. Ми бачимо і відчуваємо всю красу його людської душі. Через 200 літ він залишається нашим дороговказом.

_DSC0276Під час відкриття виступив Ружицький В. А., директор КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», який зазначив, що художня творчість Т. Г. Шевченка нараховує понад 835 творів живопису і графіки, що дійшли до нашого часу в оригіналах. Уявлення про мистецьку спадщину Шевченка-художника доповнюють відомості про 270 втрачених і досі не знайдених робіт. Тож творчість Т. Г. Шевченка надихнула студентів і викладачів педагогічного коледжу створити низку художніх картин, присвячених 200-річному ювілею.
На виставці представлено роботи викладачів, студентів КЗ «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та художників-аматорів м. Білої Церкви – (Ч
OLYMPUS DIGITAL CAMERAупис Т. І., Максимової Т. О. та  Древицького А. А., члена Національної Спілки художників України м. Фастів). Всього на виставці експонується понад  75 картин.
Під час заходу урочисто прозвучав «Заповіт» Т. Г. Шевченка у виконанні хору студентів педагогічного коледжу під керівництвом А. П. Андрєєвої. 

Щирим вітанням представив свою концертну програму «Віночок українських пісень» бандурист А. В. Шараєвський , викладач школи мистецтв №5 м. Білої Церкви.

З великою цікавістю слухачі курсів підвищення кваліфікації, викладачі та студенти оглянули виставку «Натхненні творчістю Великого Кобзаря», під супровід класичної музики.
На завершення заходу було переглянуто відеофільм про життя та творчість Т. Г. Шевченка.

 

 

_DSC0283 _DSC0284

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA