З приємністю повідомляємо, про те що вийшов друком навчально-методичний посібник «Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді». Видання підготовлено авторським колективом слухачів обласного опорного закладу освіти, що функціонував у 2014-2016 роках на базі Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району та Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради.
У посібнику представлено досвід роботи слухачів ООЗО з питання національно-патріотичного виховання учнівської молоді, презентовано систему роботи шкільних музеїв. Розкрито нові підходи до організації музейної справи в системі середньої загальної освіти, упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології, що сприяє вихованню національно-свідомого громадянина, патріота своєї Вітчизни.
Презентовано авторські проекти, програми з музейної справи, методичні розробки виховних заходів, свят, музейних уроків, екскурсій тощо.
Рекомендовано музейним працівникам, класним керівникам, вихователям, педагогам-організаторам, заступникам директорів загальноосвітніх навчальних закладів із виховної роботи.
Ознайомитись з посібником можна в нашому інституційному репозитарії: https://repository.kristti.com.ua/handle/eiraise/930
Презентації до посібника
«Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді»
- Білокур В.М. «Віночок вити – життя любити».
- Білокур В.М. «Катерина Білокур – народна художниця»
- Білокур В.М. Музей українознавства «Світлиця».
- Білокур В.М. «Хата моя біла , хата».
- Дмитрук Л.М. «Наші таланти».
- Дмитрук Л.М. «Життєвий та творчий шлях Анатолія Луценка».
- Дмитрук Л.М. «Скрипковий майстер – Василь Мимрик».
- Кисіль С.М. «Діти війни».
- Коваленко О.М. «Їй аплодував увесь світ».
- Коваленко О.М. «Т.Г.Шевченко і наш край».
- Рокицька О.Д. «Роль музею історії освіти Київщини у вихованні патріотичних почуттів сучасного громадянина».
- Яценко І.В. Музей «Київщинознавства».