Вийшов друком навчально-методичний посібник «Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді»

З приємністю повідомляємо, про те що вийшов друком навчально-методичний посібник «Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді». Видання підготовлено авторським колективом слухачів обласного опорного закладу освіти, що функціонував у 2014-2016 роках на базі Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району та Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради.

У посібнику представлено досвід роботи слухачів ООЗО з питання національно-патріотичного виховання учнівської молоді, презентовано систему роботи шкільних музеїв. Розкрито нові підходи до організації музейної справи в системі середньої загальної освіти, упровадження музейної педагогіки як інноваційної освітньої технології, що сприяє вихованню національно-свідомого громадянина, патріота своєї Вітчизни.

Презентовано авторські проекти, програми з музейної справи, методичні розробки виховних заходів, свят, музейних уроків, екскурсій тощо.

Рекомендовано музейним працівникам, класним керівникам, вихователям, педагогам-організаторам, заступникам директорів загальноосвітніх навчальних закладів із виховної роботи.

Ознайомитись з посібником можна в нашому інституційному репозитарії: https://repository.kristti.com.ua/handle/eiraise/930

Презентації до посібника
«Шкільний музей як центр національно-патріотичного виховання учнівської молоді»

 1. Білокур В.М. «Віночок вити – життя любити».
 2. Білокур В.М. «Катерина Білокур – народна художниця»
 3. Білокур В.М. Музей українознавства «Світлиця».
 4. Білокур В.М. «Хата моя біла , хата».
 5. Дмитрук Л.М. «Наші таланти».
 6. Дмитрук Л.М. «Життєвий та творчий шлях Анатолія Луценка».
 7. Дмитрук Л.М. «Скрипковий майстер –  Василь Мимрик».
 8. Кисіль С.М. «Діти війни».
 9. Коваленко О.М. «Їй аплодував увесь світ».
 10. Коваленко О.М. «Т.Г.Шевченко і наш край».
 11. Рокицька О.Д. «Роль музею історії освіти Київщини у вихованні патріотичних почуттів сучасного громадянина».
 12. Яценко І.В. Музей «Київщинознавства».