Вийшов друком збірник матеріалів обласної науково-практичної конференції “Краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича”– Київщина: історія рідного краю

Із приємністю повідомляємо про те, що вийшов друком збірник  матеріалів обласної науково-практичної конференції “Краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича”– Київщина: історія рідного краю / упорядники: В. С. Перерва, О. Д. Рокицька. – Біла Церква: КНЗ КОР «КОІПОПК», 2020. – 226 с.

Рецензенти:

Д. І. Пащенко, професор кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”, доктор педагогічних наук, професор;

Д. О. Карпусь, доцент кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат історичних наук.

Літературний редакторС. І. Мірошник, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”, кандидат педагогічних наук

У збірнику представлено матеріали наукових досліджень, презентовані учасниками краєзнавчих читань імені Лаврентія Похилевича – провідними науковцями й дослідниками краєзнавчої справи в Україні : Є. В. Букетом, С. І. Бурлакою,  Д. І. Пащенком, В. С. Перервою, К. В. Плівачук, О. В. Стародубом, Є. А. Чернецьким – а також  методистами, педагогами, істориками, бібліотекарями, краєзнавцями й музеєзнавцями.

У дослідженнях на  основі архівних, історичних і науково-педагогічних джерел висвітлено пам’ятки історії й культури, історико-культурні процеси, визначні події Київщини, особливості становлення та функціонування закладів освіти в різні періоди розвитку, особливу увагу приділено відомим особистостям, які проживали або працювали в різні періоди на Київщині, та сучасним героям, захисникам України.

Представлення й популяризація розвідок з історії рідного краю й освіти Київщини сприятимуть відродженню і продовженню справи славетного краєзнавця ХIХ століття Лаврентія Похилевича, використанню результатів краєзнавчих досліджень в освітньому процесі.

Видання призначене для науково-педагогічних працівників, краєзнавців, учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, методичних працівників, студентів закладів вищої освіти, усіх тих, кому не байдужі питання історії рідного краю.

Із питань замовлення та придбання збірника краєзнавчої конференції звертатися за телефоном: (096) 937 25 95.